Co po instalacji Ubuntu 14.04 LTS

Co po instalacji Ubuntu ?

Jeżeli już zainstalowałeś najpopularniejszy darmowy system operacyjny Ubuntu 14.04 LTS od firmy Canonical to z pewnością chciałbyś teraz otrzymać wskazówki co po instalacji systemu należałoby uczynić, aby system funkcjonował jeszcze lepiej i był przygotowany pod poczynania użytkownika.

Z tego poradnika dowiesz się, jakie kroki powinieneś popełnić po instalacji Ubuntu 14.04 LTS, aby praca z systemem była jeszcze przyjemniejsza i pozbawiona niespoadzianek, np. w postaci brakujących kodeków filmowych przed uruchomieniem ulubionego serialu, czy filmu.

8 thoughts on “Co po instalacji Ubuntu 14.04 LTS

 1. Rafał says:

  Witaj
  zainstalowałem Xubuntu 14.04 zrobiłem wspomniane kilkanaście rzeczy do zrobienia w linuxie java działa sprawdzone najprościej na czacie jednak flash a co za tym idzie żaden film na youtube czy online nie działa co mam jeszcze zrobić?? Pomóż prosze
  Pozdrawiam
  Rafał

 2. Piotr says:

  Gdyby jeszcze w Ubuntu 14 działała bez problemu hibernacja, alarm clock, radio tray oraz były w nim aplikacje do formatowania pamięci usb, a także zapisywanie obrazów iso na usb, to zrezygnowałbym z Minta 17 na rzecz „matki Ubuntu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *