Jak rozmowy międzynarodowe to Plouder

Jak rozmowy międzynarodowe to Plouder – bez linków

plouder-1

Plouder, czyli tanie rozmowy międzynarodowe. Bardzo ciekawa aplikacja, dzięki której szybko i łatwo połączysz się ze swoją rodziną, kontrahentem poza granicami naszego pięknego kraju.

W moim przypadku korzystałem z aplikacji dla iOS i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem.

Dostępność aplikacji

Plouder App jest dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Aplikację testowałem przez dwa poprzednie miesiące i ani razu nie zdarzyła się żadna zacinka. Jakość wykonywanych połączeń jest na dobrym poziomie.

Aplikacja Plouder jest do pobrania zarówno w sklepie Google Play jak i w AppStore.

Aby wykonywać połączenia, należy uzupełnić swoje konto kredytami. Kredyty, które nazwałem impulsami przypominają trochę rozwiązanie, z którego jakiś czas temu zrezygnowaliśmy. A mianowicie impulsów na karcie do budki telefonicznej.

plouder-ios-app

plouder-android-app

Po pobraniu aplikacji ze sklepu musimy aktywować aplikację dla naszego numeru telefonu, przypisać numer do aplikacji. Jak to zrobić jest widoczne na poniższych ilustracjach.

Ceny i dostępność krajów

Za połączenie do Włoch zapłacimy 0.1 EUR, za połączenie do Stanów Zjednoczonych zostanie pobrane 0.08 EUR, a za połączenie do UK 0.03 EUR z naszego konta za minutę połączenia.

Dzięki aplikacji Plouder możemy dodzwonić się do 235 krajów na całym świecie. Jeżeli masz znajomych eskimosów to na Antarktykę również się dodzwonisz, chociaż tanio nie będzie. Minuta połączenia na Antarktykę kosztuje prawie 4 EUR za minutę połączenia.

Aplikacja działa w 29 krajach na świecie – stan na MAJ 2015.

W Plouder App możemy zsynchronizować swoje kontakty, dzięki czemu w jeszcze prostszy sposób skontaktujesz się z osobami z zagranicy. Można utworzyć oczywiście osobną książkę telefoniczną.

Zrzut ekranu 2015-06-29 o 14.19.39

Po wykorzystaniu impulsów, kolejne kredyty można wykupić poprzez stronę internetową Plouder GmbH oraz z poziomu samej aplikacji.

Połączenia z wykorzystaniem aplikacji Plouder można wykonywać oczywiście jedynie z jej poziomu. Jeżeli chcesz zadzwonić na numer zagraniczny to pierwszym krokiem jest uruchomienie aplikacji. Następnie wybierasz numer z dostępnej w aplikacji klawiatury lub z zsynchronizowanej książki telefonicznej.

Po wyłączeniu aplikacji połączenia są realizowane za pomocą podstawowych taryf telefonicznych. Jeżeli korzystasz z aplikacji Plouder żadne dodatkowe opłaty od Twojego operatora nie są pobierane.

Jeżeli przebywasz aktualnie poza granicami kraju, a chcesz korzystać z aplikacji Plouder powinieneś uruchomić usługę Roamingu u swojego operatora. Lepiej przecież zapobiegać, niż leczyć. A wyleczyć ból głowy po otrzymaniu olbrzymiego rachunku za rozmowy międzynarodowe może nie być takie łatwe.

Jeżeli jesteś w Polsce i chcesz dzwonić za granicę, pobierz aplikację, doładuj swoje konto impulsami i już możesz wykonywać międzynarodowe połączenia.

Jeżeli jednak jesteś poza granicami kraju lub planujesz w najbliższym czasie wyjazd zagraniczny, to poza pobraniem aplikacji i doładowaniu impulsów na połączenia polecam uruchomienie roamingu u swojego operatora.

Tech-Online.pl | Jak rozmowy międzynarodowe to Plouder

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *