Ładowanie wielu urządzeń na raz

samsung-multi-charger-cable-640x0

 

Problemem wszystkich nowoczesnych urządzeń jest ich rozładowywanie. W wielkiej kropce jesteśmy wtedy, kiedy wszyskie urządzenia potrzebują reanimacji w postaci prądu w tym samym czasie, a mamy tylko jeden kabel. Bo jesteśmy na wakacjach, w trasie… Samsung znalazł rozwiązanie, które ułatwi ładowanie kilku urządzeń na raz.

Jest to specjalna ładowarka, która z jednego gniazdka potrafi naładować trzy urządzenia. Nazywa się Multi-Charging Wall Charger i na oficjalnej stronie producenta Samsunga ma status „coming soon”.

Wielka szkoda, bo multi-ładowarka nie posiada banku pamięci, a Samsung sugeruje podłączenie takie jak widoczne na zdjęciu. Czyli smartphone, słuchawki Bluetooth oraz smartwatch w celu uzyskania optymalnych czasów ładowania urządzeń. Jeżeli w tym samym czasie będziemy chcieli ładować, np. tablet i smartfon to czas do pełnego naładowania baterii nieco się wydłuży.

Data premiery kabla nie jest jeszcze znana. Znana jest natomiast cena, 40$ co w przeliczeniu na nasze polskie, kochane pieniążki daje kwotę ok. 150 zł z podatkami. Dużo biorąc pod uwagę, że jest to tylko kabel, ale cena wydaje się nie być wygurowana, jeżeli uświadomimy sobie, że są to w gruncie rzeczy trzy kable.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *