Motorola Droid Turbo – nadchodzi pogromca flagowców

Motorola Droid Turbo – pogromca flagowców nadchodzi

Nie będę się rozpisywał o tym modelu Motoroli, bo jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży. Nie miałem go w rękach, żadnych opinii jeszcze nie ma w Internecie. Jednak patrząc na specyfikację tego urządzenia można bardzo szybko go ocenić – niesamowity!

motorola-droid-turbo

Jeżeli specyfikacja odnajdzie swoje zastosowanie w rzeczywistości to szykuje się niesamowity flagowiec Motoroli. Flagowiec, który może pozbawić dobrych pozycji produktów w tym segmencie innych producentów.

Specyfikacja-Motorola-Droid-Turbo

W specyfikacji można dopatrzyć się m.in. ekranu 5.2″ o rozdzielczości 2560×1440, aparatu 21 MP i możliwości nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Jakby tego było mało Motorola szykuje niespodziankę w postaci bardzo szybkiej ładowarki, dzięki której będzie można naładować w 80% baterię w ciągu 15 minut.

Motorola Droid Turbo będzie działał pod kontrolą procesora Snapdragon 805 i GPU Krati 450, które używane są już w urządzeniach, które są największymi rywalami tego modelu Motoroli, czyli Samsung Galaxy S5, HTC One M8, Sony Xperia Z3 i LG G3. Warto tutaj wspomnieć, że układ będzie współpracował z 3GB pamięci RAM.

System operacyjny w Motoroli Droid Turbo to Android, w którym w standardzie będą wgrane specjalne programy od Motoroli takie jak Moto Voice i Moto Actions. Według tego, co udało mi się ustalić telefon będzie dostępny wyłącznie z 32 GB pamięci na dane użytkownika bez slotu na karty pamięci.

Będzie ciekawie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *