Netflix w Polsce

Netflix w Polsce

Netflix-ios

Jakiś czas temu otrzymałem propozycję wypróbowania serwisu Netflix i nie jest to wcale trudne. Dzięki serwisowi UnoTelly można w prosty sposób korzystać z Netflix’a i wielu innych podobnych serwisów w Polsce bez większych wysileń.

UnoTelly jest to UnoDNS, czyli service udostępniający zagraniczne serwery DNS, nie jest to VPN. Serwis umożliwia dostęp do zablokowanych serwisów takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wielu innych niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Serwis bardzo dobrze działa w Polsce.

Lista wspieranych kanałów

Podstawową różnicą pomiędzy UnoDNS, a tradycyjnym VPN’em jest nieporównywalna szybkość działania. Większa szybkość działania przekłada się na szybsze transfery, na szybsze przesyłanie wiązek bitów co korzystnie wpływa na streaming wideo w porównaniu do usług opartych o VPN. Dzięki UnoDNS od Unotelly można bezpośrednio korzystać z serwisów takich jak Netflix, BBC iPlayer i innych wymienionych wyżej z wykorzystaniem pełnej szybkości naszego łącza w Polsce. Streamować można zarówno na komputerze jak i na tablecie, smartfonie, czy nawet na smart TV. W porównaniu do połączeń z wykorzystaniem VPN jest to duża różnica i udogodnienie, ponieważ w przypadku VPN można skorzystać ze streamingu wyłącznie na komputerze PC i Mac.

unotelly-ios-android-pc-mac

Dzięki serwisowi UnoDNS Dynamo w prosty sposób można przełączać się pomiędzy kanałami z wyróżnieniem poszczególnych regionów. Na przykład korzystając z jednego konta możemy skorzystać z Netflix US oraz z Netflix z innych regionów z jednego konta.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj

Każdy użytkownik na zasadach subskrypcji konta może skorzystać i wypróbować działanie serwisu przez 8 dni za darmo. Próbna subskrypcja jest dostępna tutaj.

Po okresie próbnym użytkownik może zapisać się do Złotego Klubu Premium UnoTelly i wtedy może korzystać ze wszystkich dostępnych zagranicznych kanałów w ramach jednego konta. Dodatkowo dostępna jest subskrypcja konta Gold, w którym dostępne są także serwisy VPN, które za pośrednictwem DNS nie są dostępne. Konto Gold to także dostę do aplikacji UK i US Google Play store.

unotelly-kanały-lista

Korzystając z UnoDNS dostęp na portach nie jest ograniczany, co nie sprawia wolniejszego działania serwisów. UnoDNS nie ma absolutnie żadnych ograniczeń portów i przepustowości. Prędkość streamingu wideo jest taka sama jak prędkość bez korzystania z usługi UnoTelly.

Poniżej znajduje się lista kanałów, które są wspierane przez UnoDNS, które polecam, rekomenduje przetestować:

Netflix
HuluPlus
BBC iPlayer
HBO Nordic
Spotify
Amazon Instant
en.beinsports.net
nowtv.com
i wiele więcej kanałów dostępnych tutaj.

Unotelly-logo

Niektóre serwisy wymagają miesięcznej subskrypcji, które wiążą się z dodatkowymi opłatami. Wszystkie szczegóły dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *