Ratownicy IT

ratownicy-it-miniaturka

Kto nie miał problemów ze sprzętem, infrastrukturą IT, czy drukarką?

Ratownicy IT to system B2B skierowany przede wszystkim do dwóch grup odbiorców – serwisantów IT oraz firm szukających partnera w kwestii obsługi IT.
Jego głównym zadaniem jest usprawnienie i automatyzacja kluczowych obszarów na płaszczyźnie „Klient – Serwis IT”, do których należą: 


– przyjmowanie zlecenia,
– monitorowanie i kontrola zleconych prac,
– rozliczanie i fakturowanie usługi,
– uzyskiwanie informacji zwrotnej o jakości usługi,
– wystawianie gwarancji,
– obsługa reklamacji

System będzie dostępny również w wersji mobilnej, na najpopularniejszych platformach: iOS, Android i Windows Phone. Dzięki temu korzystający z niego serwisanci będą mogli bez problemu zarządzać zleceniami będąc w terenie. Przedsiębiorcom z kolei umożliwi to sprawne monitorowanie przebiegu i kosztów prac.

Skąd pomysł?

System powstał w odpowiedzi na liczne problemy, z jakimi boryka się zarówno firma świadcząca usługi outsourcingowe, jak i klient zamawiający tego typu prace.

„Po wielu latach obserwacji i pracy w tym biznesie, stwierdziłem, że warto pomyśleć nad rozwiązaniem, które usprawni cały ten proces, zlikwiduje towarzyszącą mu papierologię
i będzie jednocześnie dostosowane do dzisiejszych mobilnych realiów. Tak powstał pomysł na system Ratownicy IT” – mówi Paweł Flieger z firmy Setapp, pomysłodawca projektu. „Żeby było ciekawiej, dołożyliśmy jeszcze do tego element grywalizacji, czyli punkty przyznawane serwisantom za ich pracę, które w przyszłości będą odblokowywać dostęp do większej ilości zleceń. Prace trwają.” – dodaje.

System usprawnia i automatyzuje kluczowe obszary, na płaszczyźnie „Klient – Serwis IT”, do których należą m.in. przyjmowanie i zarządzanie zleceniem, rozliczanie i fakturowanie usługi, uzyskiwanie informacji zwrotnej o usłudze powiązane z badaniem satysfakcji klienta oraz obsługa reklamacji. Wszystko odbywa się zdalnie i ogranicza zbędne formalności do minimum.

infografika-ratownicy

Dla kogo ?

System dedykowany jest firmom poszukującym wsparcia w kwestii utrzymania infrastruktury IT oraz drobnych napraw
i konfiguracji sprzętów biurowych, takich jak drukarki, skanery, komputery stacjonarne, czy latpopy.
System pozwala sprawnie zarządzać zleceniami, rozliczać je oraz badać satysfakcję klienta z usług, które zamówił.

Serwisanci i firmy serwisowe

System przeznaczony jest również dla serwisantów prowadzących własny biznes, jak i dla firm świadczących tego typu usługi.

Dołączając do Ratowników firma/serwisant staje się automatycznie Partnerem. Partnerzy mają pełen dostęp do systemu
i wszystkich jego możliwości, a w przyszłości również do większej ilości dystrybuowanych przez niego zleceń.

skontaktuj-sie-z-nami

Tech-Online.pl | Ratownicy IT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *