Samsung A9 Pro w wersji international

Samsung uruchomił sprzedaż Galaxy Pro A9 już w marcu tego roku i był to najdroższy smartfon tego producenta z serii A. Urządzenie niestety było dostępne wyłącznie w Chinach, gdzie zdobyło bardzo duże zainteresowanie, dlatego firma Samsung postanowiła uruchomić międzynarodową sprzedaż.

Cena

Galaxy Pro A9 przeszedł przez testy FCC i dostał certyfikaty Bluetooth i WiFi. Oczekiwanie na wersję międzynarodową uważam za zamknięte. Telefon sprzedawany jest w Azji w cenie 500$.

Wariant Pro modelu A9 to nieco zmodernizowany A9, który zadebiutował pod koniec ubiegłego roku. Wariant międzynarodowy powinien będzie mieć taką samą specyfikację, jak ten, który dostępny był w Chinach od marca tego roku.

Skrócona specyfikacja

Model Galaxy A9 Pro wyposażony jest w wyświetlacz Super AMOLED 6″ wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD, wydajność zapewnia procesor Qualcomm Snapdragon 652 1.8GHz w połączeniu z procesorem graficznym Adreno 510.

Dodatkowo telefon wyposażony jest w 4GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Zdjęcia wykonuje aparatem 16MP, który posiada optyczną stabilizację obrazu oraz jasność przysłony obiektywu na poziomie f/1.9. Przednia kamera ma 8MP i nagrywa wideo w 1080p.

Zasilaniem urządzenia zajmuje się akumulator 5000mAh. Urządzenie posiada czytnik lini papilarnych. Pieczę nad poprawnym działaniem sprawuje Android 6.0.1 Marshmallow.

Nie wiadomo od kiedy i na jakich rynkach model będzie dostępny. Mam nadzieję, że będzie dostępny w Polsce i dowiem się o tym jak najszybciej jednocześnie informując swoich czytelników.

Tech-Online.pl | Samsung A9 Pro w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *