Samsung Galaxy Tab S vs. Apple iPad Air

ipad-air-vs-galaxy-tab-s-10-5

Co widzieliśmy wczesniej ? Samsung kłuje Apple w piętę. Firma Samsung zaaranżowała wyszukane kampanie PR, wydała miliony w sądzie w procesach (tzw. wojna patentowa i nie tylko), stworzyła niezliczoną ilość reklam wyśmiewających Apple i właścicieli ich produktów. Dlatego nie powinno być zaskoczeniem, że Samsung po raz kolejny daje pstryczka w nos Apple i tym razem wyśmiewa iPada Air pokazując swoją najnowszą zabawkę. Czyli tablet Samsung Galaxy Tab S.

Samsung wyciąga kolejną kartę w postaci Galaxy Tab S. Nowojorczycy napotkani na ulicy mają opisać wrażenia z używania dwóch porównywanych urządzeń i wydać jednoznaczną opinię. Apple iPad Air, czy Samsung Galaxy Tab ?

Przedstawiciel firmy Samsung zbliża się do kilu osób, aby porównać dwa tablety. Apple iPad Air i Samsung Galaxy Tab S. Konsensus jest jasny: karta z Samsungiem Galaxy Tab S okazała się Jokerem bo wygrywa jednogłośnie. Samsung Galaxy Tab S wygrywa pojedynek. Wszyscy napotkani nowojorczycy jednogłośnie odpowiadali: Samsung jest cieńszy, lżejszy i jaśniejszy (ekran).

Jak dotąd może to być prawda. Apple iPad Air został zaprezentowany w 2013 roku, a produkt Samsunga jest najnowszym modelem tabletu, który swoją premierę miał w 2014 roku. Sytuacja może się jeszcze bowiem odwrócić, bo Apple zakomunikował całemu światu, że 9.9.2014 r. zaprezentuje nowe produkty. Bardzo prawdopodobnym jest również zaprezentowanie nowego modelu iPada Air.

Na razie jednak właściciele produktu Apple będą musieli wziąć reklamę Samsunga jako dobry żart i czekać na odpowiedź Apple w postaci nowego iPada Air.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *