Targi IFA Berlin 2015 Przewidzieć Przyszłość

Targi IFA Berlin 2015 rozpoczynają się 4 września 2015 roku. Jest to niezwykłe wydarzenie za Odrą, na którym przez 5 dni najlepsze firmy technologiczne świata prezentują swoje nowe produkty. Targi IFA Berlin 2015 będą wyjątkowe. Z resztą jak co roku. Zawsze pokazywane są technologiczne nowinki, które często wzbudzają wiele emocji. Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej i zobaczymy wiele interesujących produktów.

ifa-teaser-2015

A jakie są przewidywania co do IFA 2015 w Berlinie?

Przede wszystkim zobaczymy nowe smartwatch’e, smartphone’y. Prawdopodobnie będziemy świadkami batalii o najlepsze baterie, aparaty i ekrany. Zobaczymy nowe telewizory OLED od LG i wiele, wiele więcej. Czego się spodziewać?

Targi IFA to głównie smartwatche?

Na targach IFA w początku następnego miesiąca, Samsung Electronics i Motorola Mobility pokażą swoje nowe smartwatch’e. Firma Sony będzie próbowała przekonać, że pozostaje konkurencyjna na rynku smartfonów. Firma LG z kolei zademonstruje swoje swoją wiedzę oraz owoce inwestycji i ciężkiej pracy nad telewizorami w technologii OLED.

Nowy smartwatch od Samsunga

Samsung prawdopodobnie pokaże nowy, zaokrąglony zegarek Gear S2. Prawdopodobnie będzie obsługiwany przez system operacyjny Tizen. Prawdopodobnie zegarek nie będzie miał modułu 3G. Dlaczego? Firma Samsung chce obniżyć koszty produkcji i zwiększyć żywotność baterii. Usunięcie zintegrowanego z zegarkiem modułu 3G to krok w dobrą stronę.
Samsung sprzedał 600.000 wearables i zdobył 3.3 procent rynku – według danych IDC. Samsung zostawił daleko w tyle Fitbit i Apple, które sprzedały odpowiednio 4,4 i 3,6 mln sztuk.

Problemy i oczekiwania względem Motorla Mobility

W drugim kwartale tego roku Motorola Mobility sprzedała tylko 150 tysięcy zegarków. Okrągły zegarek Moto 360 był jednym z najbardziej wyczekiwanych modeli w zeszłym roku. Nie przełożyło się to jednak na ogromną sprzedaż. Oczekujemy, że na targach IFA zobaczymy dwa nowe, ulepszone modele z ekranami o różnej wielkości.

Samsung i nowe smartphone’y

Samsung już sprzedaje nowe modele, które mają osiągnąć najlepsze wyniki sprzedaży na polu smartphone’ów. Niedawno wprowadził na rynek Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge +. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zaprezentować na tegorocznych targach IFA w Berlinie kolejny model lub modele.

Plany Huawei na Berlin

Huawei Technologies przedstawi w Berlinie prawdopodobnie swój nowy model Mate 7. Zostanie prawdopodobnie nazwany Mate S. Będzie wyposażony w ogromny, bo 6 calowy ekran w rozdzielczości 1440×2560 pikseli, aparat 21 MP, 64 GB pamięci wbudowanej oraz 4GB pamięci RAM.

Walka na piksele na targach IFA

Nowy model firmy Sony, Xperia będzie prawdopodobnie wyposażony w aparat o jeszcze większej ilości pikseli – 23 MP. Firma chce również powalczyć o najlepszą baterię, z 4500 mAh w nowym modelu oraz wydajność stosując procesor Qualcomm Snapdragon 820.

Nowe telewizory zawsze były ostoją na targach

LG Electronics już powiedział, że firma zaprezentuje nowe telewizory OLED w Berlinie o czym pisałem na facebooku. Będą to 55-calowe i 65-calowe modele EF9500 wyświetlające obraz w rozdzielczości 4K. Będą miały także wsparcie dla HDR (high dynamic range).
LG będzie promować swoje panele OLED, które zapewniają absolutną czerń i jasność kolorów, dzięki wsparciu HDR. Obraz będzie jeszcze bardziej imponujący, tak więc było warto czekać z zakupem telewizora 4K.

Będzie się działo. Oj będzie się działo.

Tech-Online.pl | Targi IFA Berlin 2015 Przewidzieć Przyszłość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *